Rakstos

Drukāt

Jātniekiem sākas sacensību sezona

.

Carnikavas novadā ir iespēja doties izjādēs ar zirgiem zirgu audzētavā "Erceni", zirgu stallī "Ekvi", zirgu audzētavā "Ventas", zirgu audzētavā "Poči" vai ar Carnikavas jātnieku biedrību. Ceļotājiem tiek piedāvāti dažādi maršruti - jūras, ezeru un dabas parka "Piejūra" tuvumā. Profesionālājiem jātniekiem tiek piedāvātas arī sacensības gan Carnikavas novadā, gan arī ārpus tā. 
 
Zirgu stallī "Ekvi" 17.05.2014. (sākums 10:00) notiks iejades treninsacensibas! Ikveinu aicinu saniemties un piedalities - lai tas butu ka atskaites punkts. Noteikti nelaidiet garam iespeju un izmantojiet to, jo sacensibas ir te pat, nav jatere laiks un nauda izbrauksanai! Dalibas maksa dalibniekiem, kas nomaksaja dalibu z/s Ekvi kluba (10eur) ir ar 50% atlaidi! Mērķis ir sagatavot zirgus un jātniekus sacensībām, organizējot tenniņmačus bērniem un pieaugušajiem, kas nesen uzsākuši trenēties jāšanas sportā. Popularizēt z/s “Ekvi” kā jāšanas sporta sacensību organizēšanas vietu. Plašāka informācija pieejama www.ekvi.lv 
 
24. maijā Jauno Jātnieku skolai pirmais JJS turnīra posms un pirmās sacensības šosezon-Pavasaris 2014. Vasarā Jauno Jātnieku skolā ir aktīvākais darba laiks un šajā gadā Inčukalna sporta kompleksā, kā ierasts, savas prasmes jātnieki varēs pārbaudīt nacionāla un starptautiska līmeņa sacensībās. 2014. gadā Jauno Jātnieku skola turpinās organizēt turnīru, kas šogad ir sadalīts 4 posmos: 24. maijā; 12. jūlijā (Lielvārdē); 19. jūlijā un noslēgsies 20. septembrī pasākumā Zelta rudens 2014. Tradicionāli 5.- 6. jūlijā tiks rīkotas Vislatvijas zirgu dienas, kur paredzēta gan aizraujoša izklaides programma skatītājiem, gan veselīgs sacensību gars un iespēja pārbaudīt savas prasmes jātniekiem. Tāpat tiks organizētas starptaustiskas sacensības “Baltic Open CSIO2*”, kurās jātnieki no visas Austrumeiropas konkurēs četru dienu garās sacensībās no 31. jūlija līdz 3. augustam. Vairāk par Jauno Jātnieku skolu var uzzināt: www.latvianhorses.lv (Marta Birzleja, T. 28394610).
 
 
 
Share on Facebook Tweet