Rakstos

Drukāt

Carnikavieši Likteņdārzā stādīs ozolu novada politiski represēto piemiņai

.

Liktendarzs8. augustā notiks septītais "Top Latvijas Likteņdārzs!" labdarības pasākums un, iemūžinot politiski represēto piemiņu, šogad ozolu Likteņdārzā iestādīs arī Carnikavas pašvaldība kopā ar novada politiski represētajiem.
 
Ozolu godasardzes izveide Likteņdārza amfiteātrī tika iesākta 2013. gadā, dodot iespēju katrai Latvijas pašvaldībai godināt un iemūžināt sava novada politiski represēto piemiņu. Šogad, pavisam piedaloties 63 Latvijas pašvaldībām, Likteņdārza Ozolu godasardzē būs iestādīti 37 ozoli no 39 paredzētajiem.
 
8. augusta akcijas mērķis ir vākt zemi un līdzekļus Likteņdārza Lielā kalna izveidei. Pēc kalna projektā iecerētā, tā dienvidu nogāzi rotās jauktu lapu un skuju koku mežs, bet ziemeļu nogāze būs izveidota kā liela ziedu pļava, kurā vienkopus tiks iesētas pļavas puķu sēklas no visas Latvijas.
 
Akcijas dienā apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas aktivitātes ģimenēm, plkst. 21.20 notiks "Top Latvijas Likteņdārzs!" tiešraides koncerts no Likteņdārza, kurā ieeja – maisiņš zemes Lielajam kalnam un zvans uz ziedojumu tālruni – 9000 6381 (maksa par zvanu 1.42 EUR). Nākot uz koncertu, aicinām ņemt līdzi savu krēslu vai sedziņu, kur apsēsties.
 
Ikviens ir aicināts piedalīties Likteņdārza īstenošanā, atvedot saujiņu zemes no sava dzimtā novada, iestādot koku, atvedot savu pelēko laukakmeni amfiteātrim, ziedojot bruģakmeni ar savu vārdu Likteņdārza draugu alejā - www.draugiem.lv/liktendarzs un piedaloties talkās.
 
Plašāka informācija: www.liktendarzs.lv
 
Informāciju sagatavoja:
Sintija Broka
„Kokneses fonda"
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Tel. 2923 1376
Share on Facebook Tweet