Rakstos

Drukāt

Sociālajā dienestā var pieteikties dienas zupai un vērsties pēc palīdzības

.

Domes eka 2016 800Līdz 14. aprīlim valsts noteiktajā ārkārtējā situācijā Carnikavas novada sociālais dienests darbojas krīzes režīmā un piedāvā atbalstu trūcīgajām un maznodrošinātajām personām un daudzbērnu ģimenēm, kā arī nosaka apmeklējumu ierobežojumus.
 
Sociālais dienests lūdz atsaukties tos cilvēkus, kuriem nav tuvinieku vai kuru tuvinieki uz laiku atrodas karantīnā un kuriem nepieciešama palīdzība ēdiena un medikamentu nodrošināšanā. Sociālais dienests risinās palīdzības sniegšanu ārkārtas situācijās un nepieciešamības gadījumā šīm personām tiks piegādāta sociālā dienesta nodrošinātā krīzes pārtikas paka. Trūcīgajām, maznodrošinātajām personām un daudzbērnu ģimenēm, sazinoties ar sociālo dienestu, ir iespēja pieteikties pie dienas zupas.

Ja jums vai tuviniekiem ir šāda nepieciešamība, sazinies ar Carnikavas novada sociālo dienestu, zvanot uz tel. nr. 67993101 vai rakstot .

Informējam arī, ka šajā laikā, sekojot valsts noteiktajiem aizliegumiem, sociālais dienests jubilejas kliņģerus senioriem nepiegādās.

Atgādinām, ka Carnikavas novada pašvaldības sociālais dienests līdz 14. aprīlim apmeklētājus lūdz ierasties tikai krīzes situācijās vai gadījumos, kad sociālās palīdzības sniegšana saistīta ar pamatvajadzību nodrošināšanu (trūcīgs / maznodrošināts statuss, GMI pabalsts). Pārējos gadījumos sociālais dienests lūdz izvērtēt nepieciešamību ierasties klātienē. Jautājumu un citos akūtos gadījumos lūdzam zvanīt uz tel. nr. 67993101. 

Sociālais dienests informē, ka līdz 14. aprīlim slēgts brīvā laika pavadīšanas centrs “Kadiķis” Kalngalē.

Share on Facebook Tweet