Rakstos

Drukāt

Vasarā atpūtnieku ērtībām atvērtas jaunas tirdzniecības vietas

.

Garciems saldejuma kafejnica 500Informējam iedzīvotājus, ka novada dome ir izsniegusi atļaujas divām tirdzniecības vietām, kur labākai atpūtai vasaras sezonā iegādāties uzkodas un bezalkoholiskos dzērienus.
 
Viena no tirdzniecības vietām ir izvietota Garciemā, Mežciema ielas galā pie jūras piekrastes, kur katru dienu no plkst. 8.00 – 22.00 līdz pat augusta beigām visiem atpūtniekiem SIA "Koktail" pārvietojamā vagoniņā būs iespēja iegādāties saldējumu un atspirdzinošus bezalkoholiskos dzērienus. Jāpiebilst, ka saistībā ar daudzu iedzīvotāju saņemtajām sūdzībām par pludmales kafejnīcu darbību Garciema pludmalē iepriekšējos gados, šovasar šādu kafejnīcu darbībai novada dome atļaujas neizsniegs.
 
Iedzīvotāju un novada viesu ērtībām Kalngales autostāvvietā Vanagu ielā, kas atrodas pie Kalngales dzelzceļa stacijas, visu vasaru līdz 1. augustam būs iespēja SIA "Snack house" izvietotajā tirdzniecības vietā iegādāties karstās uzkodas un bezalkoholiskos dzērienus.
 
Savukārt Lilastē, Ziemeļu ielā 28 savu darbību turpinās vasaras kafejnīca "Lila mare", kas pagājušajā gadā saskaņā ar izsoles rezultātiem ieguva šīs vietas nomas tiesības līdz 2018. gadam.
Share on Facebook Tweet