Rakstos

Drukāt

Novadā oktobrī notiks vairākas apmācības Nacionālo Bruņoto spēku karavīriem

.

NBS bildeNacionālie Bruņotie spēki (NBS) informē, ka no 8. oktobra plkst. 4.00 līdz 9. oktobra plkst. 10.00 Carnikavas novada teritorijā notiks Sauszemes spēku kājnieku brigādes 2. kājnieku bataljona pārgājiens, kuru laikā karavīri veiks orientēšanos apvidū ar dažādiem teorētiskiem un praktiskiem uzdevumiem kontrolpunktos.
 
14. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 17.00 Kalngalē un Garciemā ap 30 NBS Štāba bataljona karavīru ar ekipējumu un ieročiem piedalīsies orientēšanās nodarbībā.
 
Divas diennaktis – 26. un 27. oktobrī – Carnikavas novada teritorijā notiks Sauszemes spēku kājnieku brigādes 1. kājnieku bataljona apmācība autovadītāju iemaņu uzturēšanai, kuras laikā karavīri gan ar transportu, gan kājām pārvietosies pa Carnikavas novada teritoriju un koplietošanas ceļiem.
 
28. oktobrī no plkst. 9.00 līdz 17.00 Kalngalē un Garciemā ap 30 NBS Štāba bataljona karavīru ar ekipējumu un ieročiem piedalīsies orientēšanās nodarbībā.
 
No 29. oktobra plkst. 12.00 līdz 30. oktobra plkst. 3.00 Lilastē ap 60 NBS Štāba bataljona karavīru bez ekipējumu un ieročiem piedalīsies orientēšanās nodarbībā.
 
NBS apņemas ievērot ugunsdrošības un dabas aizsardzības noteikumus, civilo iedzīvotāju dzīvība, veselība un privātīpašums netiks apdraudēti.
 
Nacionālie Bruņotie spēki
Share on Facebook Tweet