Rakstos

Drukāt

FOTO: Lieldienu pasākumi un gardumu konkurss Carnikavas parkā

.

Lieldienas 2016 54Pirmajās Lieldienās, 27. martā, Carnikavas parkā rotājās saule, skanēja putnu un bērnu balsis, bija baudāmi konditorejas gardumi, jautri deju raksti un valdīja prieks par kopīgu svētku svinēšanu ģimenes un draugu lokā.
 
Svētku laikā apmeklētāji kopā ar ornitologu Jāni Brikmani iepazina Latvijas putnus, tēlotājmākslas studijas „Triepiens" vadītājas Ritas Adumānes vadībā bija iespēja apgleznot koka putnus, bet Tamāra Kosmačeva no orientēšanās kluba „Kāpa" vadīja orientēšanās spēli „Putni pavasarī", kuras laikā lieli un mazi kontrolpunktos varēja atzīmēt un iepazīt Latvijas putnus. Mazākie svētku apmeklētāji piedalījās dažādās jautrās atrakcijās – ziepju burbuļu pūšanā un rotaļās kopā ar nebēdnīgo zaķi un olu ripināšana.
 
Līdztekus svētku norisēm un krāsainajam amatnieku tirdziņam, otro reizi Carnikavā norisinājās arī konditorejas gardumu konkurss, kurā piedalījās seši novada konditorejas gardumu meistari. Konkursantus vērtēja lietpratīga žūrija – viesnīcas "Tallink Hotel Riga" restorāna "Elements" šefpavāre un "Pavāru kluba" valdes priekšsēdētāja Svetlana Riškova, Latvijas Dziesmu un Deju svētku virsvadītāja Indra Filipsone, kura 15 gadus veic individuālo darbu uztura programmas apmācībā "Figūras draugu" apvienībā, kā arī Ramona Punkstiņa – gardēde un Carnikavas konditorejas gardumu konkursa idejas autore.
 
Savukārt Carnikavas bērnu deju kolektīvs „Dālderītis" parka estrādē iepriecināja klātesošos ar skaistu Lieldienu deju koncertu.
 
 
A.Vorobeja
Share on Facebook Tweet