Rakstos

Drukāt

Tilta pār Langu remonta laikā satiksmi organizēs pa apbraucamo ceļu

.

Langas tilta remonts6Aprīlī Garciemā uz reģionālā autoceļa P1 uzsākti Langas tilta rekonstrukcijas sagatavošanas darbi. Patlaban notiek apbraucamā ceļa izbūve un attiecīgajā ceļa posmā noteikti satiksmes ierobežojumi.
 
Tilta rekonstrukcijas darbus pēc VAS "Latvijas Valsts ceļi" pasūtījuma veic SIA "Viadukts" no Jēkabpils. Kā pastāstīja uzņēmuma būvdarbu vadītājs Armands Zeiļuks, apbraucamais ceļš varētu būt gatavs aprīļa beigās. Tad sāksies vecā tilta demontāža un jaunās caurtekas izbūve, un autotransporta kustība tiks novirzīta pa apbraucamo ceļu, kur darbosies luksofori, jo satiksme tiks organizēta pa vienu joslu.
 
Kamēr tiek būvēts apbraucamais ceļš, ir nedaudz ierobežota autotransporta kustība ceļa vienā joslā un abos virzienos uzstādītas ātrumu ierobežojošas zīmes.
 
A. Zeiļuks solīja, ka centīsies satiksmi organizēt tā, lai autobraucējiem būtu pēc iespējas mazāk jākavējas sastrēgumā. Viens virziens būs slēgts aptuveni divas minūtes, savukārt rītos un vakaros, kad automašīnu plūsma kādā no virzieniem ir izteikti lielāka, izvērtējot nepieciešamību, papildus varētu tikt norīkoti satiksmes regulētāji.
 
A. Zeiļuks pavēstīja, ka remontdarbi varētu ilgt vismaz divus mēnešus un noslēgties jūnija beigās.
 
Aicinām autovadītājus būt saprotošiem, ievērot ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes un braukt uzmanīgi!
 
 
 
Share on Facebook Tweet