Rakstos

Drukāt

Iznācis izdevuma "Carnikavas Novada Vēstis" augusta numurs

.

Vaks netamPašvaldības informatīvā izdevuma augusta numurā lasiet par aktualitātēm novadā un pašvaldībā.
 
Gatavojoties novada lielākajam pasākumam – Nēģu svētkiem, kuriem šogad 15. jubilejas reize, "Carnikavas Novada Vēstīs" (CNV) augustā publicēta plašāka informācija gan par svētku vēsturi, gan šīgada iecerēm. Zivsaimniecības speciālisti vērtē, kāds Carnikavas nēģiem bijis pirmais gads ar tā dēvēto Eiropas kvalitātes zīmi, izdevumā publicēta arī šefpavāra Mārtiņa Rītiņa pagājušajos svētkos demonstrētā recepte – "Cepti nēģi tempura". Savukārt numura intervijā nēģu cepējs Māris Miglāns stāsta par savu dzīvi un darbu.
 
Carnikavas pamatskolas direktors S.Čevers izdevumā sniedz komentārus saistībā ar sešu vecāku grupas aktualizētajiem jautājumiem par izglītības procesu Carnikavas pamatskolā, un domes izglītības metodiķe E.Lecko informē par plānotajiem soļiem skolas ilgtermiņa attīstības nodrošināšanai.
 
Izdevumā vēstīts par Komunālservisa paveikto jūlijā un attīstības projektiem, pie kuriem darbs sākts šomēnes. Publicēts arī domes lēmumu kopsavilkums, kā arī ziņas par aktualitātēm kultūrā un sportā.
 
Elektroniski izdevumu var lasīt ŠEIT.
Share on Facebook Tweet