Rakstos

Drukāt

Aicinām ikvienu piedalīties novada Baltā galdauta aušanā

.

Audeji galdauts2 800Latvijas valsts simtgades birojs aizsācis jaunu tradīciju – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, ikviens iedzīvotājs un Latvijai piederīgais visā plašajā pasaulē aicināts kopā ar saviem tuvajiem svinēt Baltā galdauta svētkus. Šai dienai par godu Carnikavas novadam top savs Baltais galdauts, un tā aušanā aicinām piedalīties ikvienu novadnieku!
 
Vēlamies, lai mūsu Baltais galdauts, ko klāsim galdā 2017. gada 4. maijā, būtu arī simboliska visa novada zīme, tāpēc tā tapšanā tautas namā "Ozolaine" aicinām pielikt savu roku kā lielus, tā mazus novadniekus.
 
Lai piedalītos šajā akcijā, iepriekš jāpiesakās, aizpildot pieteikuma formu interneta vietnē www.kultura.carnikava.lv/galdauts vai zvanot pa tālr. 26378644. Balta galdauta tapšanā aicinām piedalīties jau tagad, un šī iespēja būs atvērta līdz pat 2017. gada aprīlim. Visi audēji aicināti līdz ar balto lina audu ieaust audumā savas labās domas un vēlējumus mūsu valstij, kā arī īpašā grāmatā ierakstīt savu vārdu un veikumu – noaustos centimetrus vai milimetrus un vēlējumu Latvijai simtgadē.
 
Baltā galdauta svētku ideja ir pavisam vienkārša: ģimene, draugi un kaimiņi no vienas mājas vai vairākām blakus mājām sanāk kopā pie viena galda, ietur vieglu, kopīgi sarūpētu maltīti, kā arī izmanto iespēju pārrunāt ieceres sava pagalma, apkaimes, pilsētas, novada un valsts nākotnei. Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadiena, kas 1990. gadā bija izšķirošs, jauns sākums Latvijai, tad varētu kļūt par iedvesmu arī citām Latvijas cilvēkiem svarīgām norisēm.
 
Piedalies Baltā galdauta aušanā
Trešdienās – no plkst. 10.00 – 16.00
Piektdienās – no plkst. 10.00 – 12.00
Sestdienās – pēc vienošanās
Par iespējām Balto galdautu aust citā laikā, kā arī grupām, kas ir lielākas par 4 cilvēkiem, lūdzam interesēties, zvanot pa tālr. 26378644 vai rakstot uz e-pastu: ar norādi "Baltais galdauts".
 
A.Saprovska
Share on Facebook Tweet