Rakstos

Drukāt

Ārstnieciskā pēdu aprūpe Ādažos

.

pedasĀdažos ir iespēja vērsties pie speciālista, lai veiktu ārstniecisko pēdu aprūpi.

Podologs veiksmīgi risina pēdu un nagu problēmas, pielietojot dažādas terapijas metodes. Podologa kompetencē ir problemātiskas un/vai bojājumu skartas pēdas novērtēšana, ārstēšana, aprūpe un rehabilitācija, kas ietver pēdas apstrādi, lokālu medikamentozu ārstēšanu un individuālu palīglīdzekļu izgatavošanu vai pielāgošanu.

Galvenās pēdu problēmas, kuras var risināt ārstnieciskā pēdu aprūpe ir: ādas sabiezējumi, plaisas pēdas priekšējā daļā un papēžos, ieauguši nagi, varžacis, kārpas, ādas un nagu sēnītes u.c.

Kvalitatīva pēdu un nagu aprūpe ir nepieciešama jebkuram cilvēkam, kas rūpējas par savu kāju veselību, bet īpaši svarīgi to veikt ir paaugstināta riska grupas pacientiem.
Šajā grupā ietilpst pacienti, kuriem ir: asinsrites un jušanas traucējumi, balsta-kustības sistēmas patoloģiski stāvokļi un/vai hroniskas slimības, iegūtas vai iedzimtas centrālas un perifēras ģenēzes polineiropātijas (piem. cukura diabēts, multiplā skleroze), sekas pēc galvas smadzeņu tilpumprocesiem, traumatiskas parēzes, toksiskas polineiropātijas, poliartrīti, saistaudu sistēmas saslimšanas, kā arī gados veci cilvēki, kuriem bieži ir pēdu deformācijas, asins apgādes traucējumi un kuriem grūtības sagādā kāju nagu sakopšana pēdu pašaprūpe.
Ļoti nozīmīga pacientu grupa, kuriem ir nepieciešama podologa palīdzība ir cukura diabēta pacienti.

Pēdu aprūpes kabinets
Adrese: Ādaži, Gaujas iela 13/15, PSIA „Ādažu slimnīca" telpās.
Darba laiks: pirmdienās, trešdienas un piektdienās no plkst. 9.00 – 13.00
Mājas vizītes: paaugstināta riska grupas pacientiem.

Tālr. pierakstam 29203104 – Ilga.

Foto: Medimanage.com

Share on Facebook Tweet