Rakstos

Drukāt

Carnikavas novada uzņēmējiem iespēja saņemt atbalstu savas biznesa idejas īstenošanai

.

Atverta pieteiksanasLīdz š.g. 19. martam uzņēmumi ar skaidru biznesa modeli, kas nav vecāki par trīs gadiem, var iesniegt pieteikumus atbalstam LIAA Siguldas biznesa inkubatorā.

Siguldas biznesa inkubatora pakalpojumi ir pieejami 12 novadu teritorijās – Siguldas, Alojas, Ādažu, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Limbažu, Mālpils, Salacgrīvas, Saulkrastu un Sējas novadu uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem.
 
Inkubācijas atbalsta ietvaros inkubatora dalībniekiem ir iespēja saņemt ne tikai konsultācijas un apmācības, bet arī 50 % līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c. Šo pakalpojumu iegādi nodrošina LIAA.
Inkubācijas programmā uzņēmējiem ir iespēja pretendēt arī uz grantu (ar 50% līdzfinansējumu) līdz 10 000 EUR pakalpojumu un līdz 5 000 EUR aprīkojuma iegādes izmaksu segšanai. Pakalpojumu sākotnēji 100% apmērā apmaksā uzņēmējs. Granti aprīkojuma iegādes līdzfinansēšanai pieejami no otrā inkubācijas gada.
 
Programma pieejama uzņēmumiem, kas nav reģistrēti ilgāk par trim gadiem, un tā ilgst līdz četriem gadiem, kamēr uzņēmums ir sasniedzis inkubācijas mērķus.
Lai pārrunātu pieteikšanās kārtību un inkubatora sniegtos pakalpojumus, 5. martā plkst. 10.00 LIAA Siguldas biznesa inkubatorā, Siguldā, Pils ielā 16, tiek organizēta informatīva stunda, kā arī visas dienas garumā iespējams iepazīties ar inkubatora darbību.
 
Pieteikuma kārtība un veidlapa inkubācijas posmam atrodama ŠEIT.
Pieejamas arī individuālas konsultācijas par iestāšanās procedūru, iepriekš piesakoties: vai zvanot: 62400903.
 
LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Signe Millere, Siguldas biznesa inkubators

Share on Facebook Tweet