Rakstos

Drukāt

Carnikavas iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

.

SmekesanasAtmesana Plakats Carnikava izgrieztsCarnikavas un Carnikavai tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicina pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 7. maija līdz 18. jūnijam, Carnikavas Sociālā dienesta dienas centrā “Pīlādzis” (Stacijas iela 5, Carnikava).

Pirmā – informatīvā smēķēšanas atbalsta grupas nodarbība notiks pirmdien, 7. maijā no plkst. 17.00 – 18.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Solvitu Valteri, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 6 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, pirmdienās, sākot no 14. maija, no plkst. 17.00 – 18.30, turpat, Carnikavas Sociālā dienesta dienas centrā “Pīlādzis”.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Carnikavas vai Carnikavai tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.


Aicināti pieteikties gan tie, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tie, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

PIETEIKŠANĀS. Pieteikties var izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi , e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Carnikavas grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru 26180109.

Vairāk informācijas: ESparveselibu.lv, nesmekesu.lv

Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.

logo smeķēšanai

Share on Facebook Tweet