Rakstos

Drukāt

Foto: 11. Kaimiņu dienās Kalngalē sacenšas gan sporta spēlēs, gan ātradīšanā

.

Kaimindienas 2019 3802Lai gan 20. jūlijā visā Latvijā norisinājās daudzi un dažādi pasākumi, Kalngales 11. Kaimiņu dienas bija kupli apmeklētas un noritēja ierastajā kārtībā – pa dienu sports, bet vakarā balle.

Sporta disciplīnās šogad startēja sešas komandas: pagājušā gada uzvarētāji – komanda ”Kabači”, “Savējie”, “International”, “Straumes 27”, ”Yeet” un “Labi ka tā”.

Volejbola disciplīnā 1. vietu izcīnīja komanda “Savējie”, Kalngales-Rīgas komanda “Kabači” uzvarēja strītbola disciplīnā, bet futbolā veiklākie bija komanda “Labi ka tā”. Lielāko pārsteigumu sagādāja jauniešu komanda “Yeet”, kura spēka disciplīnā pārliecinoši pārspēja pārējās komandas. Vietu sadalījums kopvērtējumā: 1. “Kabači”, 2. “Savējie”, 3. “Labi, ka tā”, 4. “Straumes 27”, 5. “International”, 6. “Yeet”.

Kamēr komandu dalībnieki sportoja, citi pasākuma dalībnieki, galvenokārt Kalngales seniori un bērni, piedalījās ķegļu mešanā un ātradīšanas sacensībās. Kā jau katru gadu, senioru biedrība “Paeglis “ parūpējās par to lai neviens no kaimiņdienām neaizietu nepaēdis un cienāja ar pašu gatavotu auksto zupu. 60 litru zupas katls iztukšots divu stundu laikā.

Par atbalstu Kaimiņu dienas sarīkošanā sakām lielu paldies pašvaldības aģentūrai “Carnikavas komunālserviss”, pašvaldības policijai un paši sev – senioru biedrībai “Paeglis”, biedrībai “Kalngalieši”, kā arī visiem dalībniekiem un komandām.

Uz tikšanos 2020. gada 18. jūlijā!

G. Dzene

FOTOGALERIJA

Share on Facebook Tweet