Rakstos

Drukāt

27.11.-02.12. aicinām piedalīties veselīga dzīvesveida pasākumos Carnikavā

.

veselibas nedelaNo 27. novembra līdz 1. decembrim Carnikavas pamatskolā norisināsies “Veselības nedēļa”, kuras laikā skolēniem piedāvās virkni pasākumu, kas mudina veselīga dzīvesveida paradumus ieviest ikdienā. Savukārt 2. decembrī ikviens ir aicināts piedalīties novada "Veselības dienas" pasākumos.

Katru darbdienas rītu skolēni kopīgā nodarbībā skolas sporta zālē vingros. 28. novembrī ar skolēniem tiksies orientēšanās sporta trenere Tamāra Kosmačeva, daloties pārdomās un pieredzē par aktīva dzīvesveida nozīmi cilvēka ikdienā un motivējot skolēnus būt aktīviem ikdienu. 29. novembrī skolēni varēs apgūt zumbu - aktīvu dejas fitnesa veidu Latīņamerikas ritmu mūzikas pavadījumā. 30. novembrī plkst. 18.00 Carnikavas pamatskolas aktu zālē uz tikšanos ar ārsti endokrinoloģi Ligitu Arnicāni aicināti gan skolēni, gan viņu vecāki. Speciāliste stāstīs par veselīga uztura pamatprincipu ieviešanu un ievērošanu ģimenē.

Veselības nedēļas laikā tiks organizēts konkurss skolēniem, kurā ikviens, atraktīvi un saistoši daloties savā veselīga un aktīva dzīvesveida pieredzē, varēs iegūt balvas.

Sestdien, 2. decembrī, aicinām uz "Veselības dienas" pasākumiem Carnikavas pamatskolas sporta zālē.

Programmā no plkst. 10.00 līdz 16.00:
- telpu orientēšanās skrējiens, orientēšanās labirints,
- zumbas dejošana,
- body art nodarbības,
- loka šaušana,
- boccia spēles.

  • Pieaugušie varēs bez maksas veikt holesterīna un cukura līmeņa asinīs eksprestestus, nosvērties un izmērīt asinspiedienu, kā arī noklausīties uztura speciālista lekciju un piedalīties vingrošanas nodarbībā fizioterapeita vadībā.

Pasākumā piedalīsies arī enerģiskā “Dog Sport Carnikava” komanda. Aicinām ikvienu piedalīties un iegūt jaunu impulsu fizisko aktivitāšu un veselīga dzīvesveida paradumu iekļaušanai savā ikdienā. Līdz jāņem sporta tērps, piemēroti apavi un lielisks noskaņojums.

Carnikavas novada dome “Veselības nedēļas” un “Veselības dienas” pasākumus nodrošina Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta ietvaros, tāpēc ikviens, kurš piedalās projekta aktivitātēs, arī tiks aicināts aizpildīt aptaujas anketu un parakstīties dalībnieku sarakstā.
 

Par projektu:
Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/046 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Carnikavas novadā" mērķis ir - veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Carnikavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši, teritoriālās nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.

Projekta ietvaros apstiprinātais budžets ir 70 263,00 EUR.
Projekts tiks īstenots līdz 2019. gada 31. decembrim.

ES 2020 ESF

Share on Facebook Tweet