Rakstos

Drukāt

13. jūnijā Carnikavā notiks Latvijas karaoke čempionāta priekšatlase

.

LKC13. jūnijā plkst. 18.00 tautas namā ''Ozolaine" norisināsies Latvijas karaoke čempionāta Carnikavas konkursa priekšatlase. Labākie dziedātāji iegūs tiesības piedalīties konkursa Carnikavas kārtas atlasē, kura norisināsies Zvejnieksvētkos, 11. jūlijā, plkst.16.00 Carnikavas parka estrādē.
 
Jau no 23. maija visā Latvijā notiek «Latvijas karaoke čempionāta 2015» atlases. Kopā tās tiks organizētas 15 Latvijas pilsētās. Konkursa fināls norisināsies 16. un 17. oktobrī.
 
Carnikavas konkursa atlases divi uzvarētāji saņems balvas no konkursa draugiem – kompānijas "Vējstikli"' un Mr.Karaoke, kā arī iekļūs konkursa finālā. Finālā konkursantus vērtēs žūrija, kuras satāvā darbosies Guntis Veits, Andris Kivičs, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Anatolijs Hvojnickis, Tatjana Lukašenkova, Viktors Zemgals, Sabīne Berezina un Laura Raila.
 
Konkursa gaitu atspoguļos Mūzikas video kanāls, kurā būs skatāms raidījums „Latvijas karaoke čempionāta dienasgrāmata".
 
"Latvijas karaoke čempionāta 2015" uzvarētājs saņems galveno balvu - skaņu ierakstu studijas "Antex" un Mūzikas video kanāla dāvāto iespēju ierakstīt dziesmu un video klipu. Konkursa otrās un trešās vietas ieguvēji saņems balvas no karaoke sistēmu ražotāja „Studio Evolution" un Mr.Karaoke, kā arī balvas no konkursa draugiem – kompānijas „Vējstikli" un Mr.Karaoke.
 
Konkursā var piedalīties neprofesionāli dziedātāji, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Informācija par konkursu: www.mrkaraoke.lv.
Share on Facebook Tweet