Rakstos

Drukāt

Svētdien visi aicināti uz Carnikavas rudens riteņbraucienu

.

Ritenbrauciens3014. septembrī norisināsies ikgadējās Carnikavas velo sacensības, kurās starts tiks dots Carnikavas sporta kompleksā.
 
Riteņbraucienā mazie sacensību dalībnieki mērosies spēkiem braucot pa „Mego" stadiona apļiem, bet pieaugušajiem un jauniešiem būs iespēja pārbaudīt savus spēkus 15 km garajā „Maccoffee tautas aplī " vai 21 km garajā „ZZK sporta aplī". Tautas un sporta apļi vīsies pa tradicionālajām Piejūras dabas takām.
 
Plkst. 11.00 starts tiks dots „Mego bērnu distancēm", kur mazajiem velobraucējiem būs jābrauc atbilstoši vecumam viens vai vairāki stadiona apļi. Plkst. 12.00 starts būs „ZZK sporta aplim", bet plkst. 12.20 – „Maccoffee tautas aplim". Uzreiz pēc plkst. 12.20 notiks bērnu distanču uzvarētāju apbalvošana, bet katrs mazais velobraucējs saņems „Rasēns" dzērienu tūlīt pēc sava finiša.
 
Sacensību numuru izņemšana tiek organizēta no plkst. 9.00 – 10.30 bērnu distancēm un no plkst. 9.00 – 11.30 pieaugušo un jauniešu distancēm. Uzmanību bērnu distanču dalībnieku vecāki – lūdzu savlaicīgi ierasties sacensību reģistratūrā un saņemt sacensību numuru, jo plkst. 10.30 bērnu distanču reģistratūra tiks slēgta!
 
Iepriekšējā pieteikšanās sacensībām notiek www.sports.carnikava.lv līdz 13.septembra plkst. 20.00. Pieteikties varēs arī sacensību dienā no plkst. 9.00 – 10.30, bet jau par paaugstinātu dalības maksu, tādēļ nenokavē un piesakies laicīgi internetā!
 
Sacensību laikā un pirms sacensībām tiks slēgta un ierobežota satiksme Laivu, Jūras un Zvejnieku ielu rajonos. Lūgums sekot līdzi zīmēm un pašvaldības policijas darbinieku norādījumiem. Carnikavas viesiem un iedzīvotājiem lūgums ņemt vērā, ka sacensību dienā, 14.septembrī no plkst. 6.00 – 16.00 būs liegta iespēja novietot automašīnas uz Laivu ielas.
 
Uz tikšanos svētdienas velo sacensībās!
 
Carnikavas sporta centrs
Informatīvais tālrunis: 29561366
Share on Facebook Tweet