Rakstos

Drukāt

Carnikaviešiem labi rezultāti pašvaldību darbinieku sporta spēlēs

.

LPS Sporta diena spele 80016.augustā Babītes novada Piņķos notika gadskārtējās Pierīgas novadu pašvaldību darbinieku sporta spēles, kurās aktīvi cīnījās arī Carnikavas novada pašvaldības darbinieki.
 
Kopumā pašvaldību pārstāvji sacentās astoņās disciplīnās. To vidū bija gan pludmales volejbola turnīrs, kurā carnikavieši izcīnīja otro vietu, stafešu skrējiens „Ātrie un veiklie", domes priekšsēdētāju sacensību trīscīņa, airēšanas stafete, lodes grūšana, biatlona stafete, kā arī futbols, kurā mūsu novada komandai 3.vieta.
 
Vislabākos rezultātus carnikavieši šoreiz parādīja orientēšanās labirintā, kur pirmo vietu komandu vērtējumu mūsu komandai izcīnīja Daiga Kalnbērziņa un pasaules rogaininga čempionāta laureāts Rolands Laveiķis, kurš sasniedza labāko rezultātu starp vīriem.
 
LPS Sporta diena komanda 800
 
Kopvērtējumā Carnikavas pārstāvji 15 komandu konkurencē iekļuva labāko sešiniekā, bet uzvaru izcīnīja Mārupes novada pārstāvji.