Rakstos

Drukāt

Carnikavas novadu kopā ar Vidzemes piekrasti popularizēs tūrisma izstādē Tallinā

.

JPG-4707No 13. līdz 15. februārim Carnikavas novads kopā ar citām tūrisma klastera "Saviļņojošās Vidzemes" dalībniecēm - Alojas, Limbažu, Salacgrivas, Saulkrastu pašvaldībām - un Vidzemes tūrisma asociāciju piedalīsies starptautiskā tūrisma izstādē "Turismimess Tourest ", kas notiks Igaunijas galvaspilsētā Tallinā.
 
Par "Saviļņojošās Vidzemes" tūrisma piedāvājumu un jaunumiem izstādes apmeklētāji varēs uzzināt gan īpašā Vidzemes piekrastes stendā, gan Latvijas nacionālajā stendā. Izstādē tiks piedāvāta jaunā tūrisma karte "Vidzemes piekraste" angļu valodā, "Central Baltic Cycling" kartes igauņu valodā u.c. materiāli. Apmeklētājus cienās ar pašvaldību sarūpētiem gardumiem – Carnikavas nēģiem, Limbažu rudzu miltu piparkūkām un Alojas saimniecības "Lielkani" marmelādes konfektēm, kā arī tiks rīkota loterija.
 
Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem Igaunija ir valsts, no kuras vairākus gadus pēc kārtas sagaidām tūristus visā Latvijā arvien pieaugošā skaitā. Pērn igauņu tūristu skaits pieaudzis par 17%.
 
Izstāde „Tourest” ir lielākais gada notikums tūrisma nozarē Igaunijā, kas pulcē gan vietējos, gan ārzemju tūrisma nozares profesionāļus un apmeklētājus.
 
IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
 
V. Pastare
Share on Facebook Tweet