Rakstos

Drukāt

7. aprīlī aicina putnu vērošanas pārgājienā uz Gaujas grīvu

.

Putni7. un 8. aprīlī  Latvijā norisināsies Putnu dienas, kuru ietvaros varēs piedalīties dažādos ar putniem saistītos bezmaksas pasākumos. Arī Carnikavas novadā aicina pārgājienā, kurā varēs tuvāk iepazīt Carnikavas novada dabas bagātības un šeit sastopamos putnus to migrācijas laikā.
 

Carnikava un tās apkārtne var lepoties ar dažādām putniem pievilcīgām dzīvotnēm, tādām kā ciems, upe, ezers, pļavas, lauki, meži, piejūra – Putnu dienu mājaslapā vēsta novadniece Marina Šiļina. Viņa aicina 7. aprīlī piedalīties putnu vērošanās pārgājienā uz Gaujas grīvu. Interesentiem  iepriekš jāpiesakās pa tālruni 20083318 (Marina).

Tikšanās pirms pārgājiena – plkst. 9.00 Carnikavā, Atpūtas ielas galā (pie Gaujas). Pārgājiens noritēs pa Piejūras dabas parku līdz Gaujas grīvai, pa ceļam vērojot ne tikai putnus, bet arī citus pavasara vēstnešus mežā un kāpās. Maršruta garums – 6 km. Pārgājiena iniciatore iesaka paņemt līdzi termosu ar tēju vai kafiju un uzkodas atelpas brīdim pie grīvas, kā arī binokli, ja tāds ir, un ģērbties dabā iešanai un laikapstākļiem piemērotā apģērbā un mitrumizturīgos apavos.

Foto: Marina Šiļina

Share on Facebook Tweet