22.maijā Lilastes stāvlaukumā pie jūras sāks darboties maksas autostāvvieta

.

Uzraksts stavvieta Mobilly 2020 2No rītdienas, 22. maija, sāks iekasēt masku par auto novietošanu pašvaldībai piederošajā stāvlaukumā Ziemeļu ielā 28, Lilastē. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ieviesta diferencēta maksa, kas ir atkarīga no stāvēšanas ilguma (iepriekš tika noteikta vienreizēja iebraukšanas maksa trīs eiro dienā), kā arī maksājumu varēs veikt tikai bezskaidras naudas norēķinā.

NAA kadeti 21. maijā mācību laikā laivos pa Gaujas upi

.

karaviru macibas eriks kukutisNo 18. līdz 29. maijam Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti piedalās Kaujas izturības kursā, kura laikā 90 topošie Nacionālo bruņoto spēku (NBS) virsnieki veiks dažādus uzdevumus pastiprinātas slodzes, stresa un noguruma apstākļos. Mācības notiks arī Carnikavas novadā - kadeti veiks laivošanas uzdevumu pa Gaujas upi 21. maijā no plkst. 02.00 līdz 08.00.

Talkošanā 16. maijā Carnikavas novada iedzīvotāji var piedalīties pēc savas iniciatīvas, jāpiesakās Carnikavas Komunālservisā

.

darza darbi eriks irmejs unsplashTāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad Carnikavas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, kuri to vēlas, Lielās Talkas dienā paveikt kādu labu darbu savas tuvākās apkārtnes sakopšanā. Lai gan kopš 12. maija valstī ir atviegloti vairāki pulcēšanās ierobežojumi, aicinām katru atbildīgi apsvērt, vai darbošanās savas vides uzlabošanā nav pretrunā ar Veselības ministrijas ieteikumiem.