SIA "Eco Baltia Vide" apgrūtina pāreju pie jaunā atkritumu apsaimniekotāja

.

atkritumiJau ziņots, ka ar 1.augustu Carnikavas novadā spēkā stājas jauns, krietni mazāks sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs (4,45 Ls/m3 ar PVN), un turpmākos piecus gadus sadzīves atkritumu apsaimniekošanu mūsu novadā nodrošinās SIA "Vides pakalpojumu grupa".

Pastāv iespēja, ka pārejas periodā kādam iedzīvotājiem savlaicīgi netiks izvesti atkritumi, skaidro pašvaldības aģentūras "Carnikavas Komunālserviss" direktors Ivars Elksnis. Tas ir saistīts ar iepriekšējo atkritumu apsaimniekotāju – SIA "Eco Baltia Vide". Šis uzņēmums nav nodevis pilnu informāciju jaunajam atkritumu apsaimniekotājam par datiem, kas attiecas uz Carnikavas novada iedzīvotāju konkrētajām atkritumu izvešanas dienām un atkritumu izvešanas biežumu. Uzņēmuma SIA "Eco Baltia Vide" rīcības dēļ pārejas periods varētu būt ilgāks nekā iepriekš plānots.

Atgādinām, ka saistībā ar atkritumu apsaimniekotāju maiņu, pakalpojuma sniegšana netiks pārtraukta, taču iedzīvotāji ir aicināti savlaicīgi noslēgt līgumu ar jauno apsaimniekotāju SIA "Vides pakalpojumu grupa".

Aģentūra „Carnikavas Komunālserviss" aicina iedzīvotājus būt saprotošiem, un, noslēdzot līgumu ar jauno atkritumu apsaimniekotāju, sniegt nepieciešamo informāciju.

Jauno atkritumu apsaimniekošanas līgumu var noslēgt:
- Internetā, aizpildot elektronisko pieteikumu SIA „Vides pakalpojumu grupa" mājas lapā: ŠEIT

- Aģentūrā "Carnikavas Komunālserviss" (Stacijas ielā 7, Carnikava) 1.stāvā pie SIA „Vides pakalpojumu grupa" pārstāvja vēl visu augusta mēnesi katru pirmdienu un ceturtdienu no plkst. 8:30 – 12:00 un 12:30 – 17:30.

- SIA "Vides pakalpojumu grupa" biroja ēkā, Klientu nodaļā, Spilves ielā 8b (1.stāvā), Rīgā darba dienās no plkst. 8:30 – 17:00.

Ar visiem neskaidriem jautājumiem iespējams vērsties „Carnikavas Komunālservisā", zvanot pa tālr. 67993705 vai SIA „Vides pakalpojumu grupa" pa tālr. 28658000, 67461592.
Share on Facebook Tweet