Siguļos bezmaksas nometne jauniešiem „Tava izvēle". Piesakies!

.

Nometne Tava izveleNo 29. jūlija līdz 3. augustam notiks bezmaksas nometne jauniešiem „Tava Izvēle" Piejūras internātpamatskolā, Siguļos.
 
Nometni rīko biedrība „Go Beyond" un tā ir paredzēta jauniešiem, kuri šajā septembrī uzsāks mācības 12. klasē un pēc absolvēšanas vēlas studēt kādā no Latvijas augstskolām, bet vēl nav nolēmuši kurā tieši. Dalībnieki varēs pārbaudīt un attīstīt savas spējas sastrādāties komandā un personīgās iemaņas, veicot dažādus uzdevumus.
 
Nedēļas laikā jauniešiem būs iespēja sīkāk uzzināt par dažādām Latvijas augstskolām, piemēram, par Rīgas Ekonomikas augstskolu, Latvijas Kultūras akadēmiju, Latvijas Universitāti, Vidzemes Augstskolu, Rīgas Tehnisko universitāti un citām no konkrēto augstskolu studentiem un absolventiem, tādā veidā palīdzot izvēlēties augstākās izglītības iestādi.
 
Nometnē būs iespēja uzzināt arī par to, kā rakstīt projektus un kur iegūt tiem nepieciešamo finansējumu. Tāpat jaunieši tiks iepazīstināti ar nevalstisko organizāciju darbību un iespējām tajās iesaistīties. Plānotas ir arī citas fiziskas un intelektuālas aktivitātes.
 
Ierašanās nometnē paredzēta 29. jūlijā no plkst. 9:00 līdz 10:00 un aizbraukšana – 3. augustā no plkst. 12:00 līdz 13:00.
 
Nometne „Tava izvēle" ir bezmaksas, tādēļ vietu skaits ir ierobežots. Pieteikties nometnei var līdz 23.jūlijam, sūtot CV un īsu aprakstu par iemeslu, kādēļ jaunietis vēlas piedalīties šajā nometnē uz e-pastu: .
 
Projekts tiek īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2013.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
 
Vairāk informācijas: Facebook, Draugiem
 
Informāciju sagatavoja:
Biedrība „Go Beyond"
E-pasts:
Share on Facebook Tweet