Izsludināta pieteikšanās O.Vācieša literārajai prēmijai dzejā 2017. gadā

.

Vacietis logs 200Carnikavas novada dome jau 15. reizi izsludina konkursu uz Ojāra Vācieša literāro prēmiju dzejā, kas tiek pasniegta reizi gadā par iepriekšējā literārajā gadā izdotu dzejoļu krājumu.
 
Pretendentus O.Vācieša literārajai prēmijai dzejā var izvirzīt grāmatu apgādi, laikrakstu, žurnālu redakcijas, kultūras institūcijas, kā arī valsts un sabiedriskās organizācijas.
 
Pieteikumus konkursam var iesniegt līdz šī gada 22. septembra plkst. 15.30 Carnikavas novada domē (Stacijas ielā 5, Carnikavā). Ar konkursa nolikumu var iepazīties Carnikavas novada domē vai ŠEIT. Tālrunis informācijai: 67993545 vai 28615155.
 
Pagājušajā gadā par prēmijas laureātu kļuva dzejnieks Māris Salējs, saņemot naudas balvu par savu ceturto dzejas krājumu "Kā pirms pērkona", ko klajā laidis apgāds "Pētergailis".
 
O.Vācieša prēmija tiek pasniegta kopš 2003. gada, un tās laureātu vidū ir Jānis Rokpelnis, Amanda Aizpuriete, Inese Zandere, Inga Gaile, Andra Manfelde, Pēteris Brūvers, Imants Auziņš, Leons Briedis, Anna Auziņa, Anna Dzintare u.c.
 
Arī šogad O.Vācieša prēmija tiks pasniegta sarīkojumā, kas veltīts dzejnieka daiļradei.
Share on Facebook Tweet