Piedalies velobraucienā Rīga – Carnikava – Saulkrasti

.

velobrauciens VTAVidzemes Tūrisma asociācija aicina pievienoties šīs vasaras skaistākajam velobraucienam pa Vidzemi un patiesi iepriecināt sevi un tuvākos ar vēl vienu spilgti pavadītu dienu.
 
25.maijā ikviens aicināts piedalīties velobraucienā Rīga – Carnikava Saulkrasti. Starts šim velobraucienam tiks dots plkst. 10.00 Rīgā, Mežaparka BMX trasē. Šis būs pirmais brauciens četru posmu velomaratonam pa Vidzemes gleznaino piekrasti.
 
Kopumā dažādos datumos „CentralBalticCycling Vidzeme" velomaratons tā dalībniekus vedīs caur Carnikavu, Saulkrastiem, Tūju, Salacgrīvu, Ropažiem, Ikšķili, Ogri, Ķegumu, Bīriņu pili, Igates pili, Lielezeru un Limbažiem.
 
Velomaratonu vadīs pasākumu vadītājs un žurnālists - Uģis Joksts. Velobrauciena laikā dalībnieki veiks vairāk kā 250 kilometru garu distanci, iepazīstot dabu un kultūru, baudot brīnišķīgas ainavas, piekrasti un apmeklējot interesantākos tūrisma objektus.
 
Velomaratons nav sacensības, tas ir aicinājums aktīvi atpūsties draugu, ģimenes un domubiedru lokā, pa ceļam iepazīstot interesantas vietas. Dalības maksa visos velomaratona posmos ir 7 Ls pieaugušajiem, 10 Ls ģimenēm ar bērniem līdz 12 gadu vecumam, bet vienas dienas braucieniem attiecīgi 2 Ls un 3 Ls. Dalības maksā iekļauta visu objektu apskate, ekskursijas, atpūtas pauzes ar uzkodām un droša brauciena norise.
 
Ikviens, kuram tuvi ir velo prieki, ir aicināts pievienoties velobraucienam, lai ar riteņbraucēja acīm ieraudzītu Latvijas skaistākās vietas!
Pieteikšanās un plašāka informācija vietnē: www.vidzeme.com.
 
Velomaratons VTA 800
 
Velomaratons "CentralBalticCycling Vidzeme" tiek organizēts un finansēts Centrālbaltijas programmas INTERREG IV A programmas ietvaros. Projekta mērķis ir velomaršrutu tīkla attīstība un uzlabošana Centrālbaltijas teritorijā.
 
CB Interreg logo    CBC logo    VTA     EU ERDF angliski
 
Informāciju sagatavoja:
Anna Kupče,
projekta „Central Baltic Cycling" sabiedrisko attiecību speciāliste
Vidzemes tūrisma asociācija
Tālr. +371 29756327
E-pasts:
Share on Facebook Tweet