Drukāt

Aicina jauniešus pieteikties nometnei, kurā iepazīs Latvijas un Igaunijas vēsturi

.

Publicitates foto Nometne 2014 gada IgaunijaLīdz šī gada 11. maijam Latvijas jaunieši vecumā no 16 līdz 21 gadam aicināti pieteikties bezmaksas desmit dienu nometnei, kas no 13. līdz 21. jūnijam notiks dažādās Latvijas pilsētās.
 
Nometnē piedalīsies 28 jaunieši – 14 no Latvijas un 14 no Igaunijas, lai kopīgi iepazītu mūsu tautu vēsturi, pārbaudītu sevi dažādās sportiskās un atraktīvās aktivitātēs, kā arī dotos ekskursijās un sakoptu karavīru piemiņas vietas.
 
Nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, doties ekskursijās un iepazīt Latvijas un Igaunijas kopīgo vēsturi. Profesionālu pedagogu un instruktoru uzraudzībā tiks piedāvāta iespēja uzzināt par karavīru ikdienu, apgūt praktiskus izdzīvošanas paņēmienus, iejusties improvizētās kara spēlēs, kā arī izbaudīt vasaru jūras krastā. Īpašs notikums būs sadraudzības vakars ar populāru Latvijas mūziķu piedalīšanos, kuru apmeklēt aicinātas arī nometnes dalībnieku ģimenes un draugi. Obligāta prasība, lai piedalītos nometnē, ir angļu valodas zināšanas.
 
Nometni organizē Latvijas Brāļu kapu komiteja kopā ar Igaunijas Karavīru kapu aprūpes savienību (Eesti Sõjahaudade Hoolde Liit) Eiropas Savienības programmas Igaunija – Latvija projekta „Iedzīvināt kopīgo vēsturi" ietvaros. Dalība nometnē ir bez maksas, un to finansiāli atbalsta Eiropas Savienība.
 
Lai pieteiktos nometnei, līdz 11. maijam ir jāaizpilda elektroniska pietiekuma anketa angļu valodā ŠEIT.
Nometnes organizētāji izvērtēs iesūtītos pieteikumus un izvēlēsies14 dalībniekus, kuri varēs baudīt piedzīvojumus nometnē.
 
Edgars Gertners, Nometnes koordinators
Share on Facebook Tweet