Carnikavas Novadpētniecības centrs - izzini novada tradīcijas.

Piejūras dabas parks - mierīgai un aktīvai atpūtai.             

     

Carnikavas novads - teritorija ar 800 gadu senu vēsturi.         Nēģi - carnikavieši prot tos ne tikai zvejot, bet arī gardi gatavot.           
Jau šo sestdien (30.augustā) Senās uguns nakts tiks atzīmēta Carnikavas novadā. Brauc ciemos un piedzīvo neaizmirstamu vakaru. Arī novada uzņēmēji būs sagādājuši piedāvājumus, piemēram, Lilastes restorānā būs īpašs ēdienkartes piedāvājums apmeklētājiem. 
Maija mēnesī 9 Latvijas pilsētās Baldonē, Carnikavā, Liepājā, Līgatnē, Ogrē, Salacgrīvā, Saulkrastos, Siguldā un Jūrmalā tika rīkoti vasaras kūrortsezonas atklāšanas svētki. Gan vietējiem, gan ārvalstu apmeklētājiem bija iespēja ar aizraujošām sportiskām aktivitātēm un piesātinātu kultūras programmu sagaidīt vasaras atnākšanu visas dienas garumā.
Atsaucoties uz pēdējo dienu publiskajā telpā izskanējušajām ziņām un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (VARAM) Romāna Naudiņa (VL-TB/LNNK) iecerēto ideju īstenot unikāla veloceliņa izveidi gar jūru, attīstot vienotu velomaršrutu visās trīs Baltijas valstīs, Vidzemes Tūrisma asociācija precizē un papildina medijos atspoguļoto informāciju par velotūrisma un Eiro Velo 13
ALOJAS NOVADĀ
21. jūnijā
Plkst.17 notiks V Alojas novada pļaušanas svētki. Pulcēšanās no plkst.16.30 Jūras ielā 10, Alojā. Pirmais vāls plkst.17. No plkst.21 sadziedāšanās, danči, ugunskura iedegšana, balle, ugunsrata ripināšana un citas aktivitātes.
Plkst.17 Puikules parkā, plkst.19 Ozolmuižas stadionā Jāņu ielīgošanas koncerts.
Tieši pirms Līgosvētkiem 22. jūnijā pargajieni.lv piedāvā doties šīs vasaras pirmajā pārgājienā pa Garciema un Carnikavas apkārtni. Pārgājiens sāksies Garciema dzelzceļa stacijā ap plkst. 10:15, kad būs pienākuši vilcieni no Rīgas un Skultes. Tā kā šeit ir liels stāvlaukums, tad tur būs arī ērti novietot savas automašīnas.

Adrese: Ziemeļu iela 17, Lilaste, LV-2163
GPS: 57.1864421, 24.3388778
Tālrunis: +371 28751383 (Voldermārs, Andra)

Šogad fotokonkurss tiks organizēts ilgākā laika periodā, neierobežojot fotogrāfus gadalaikos. Attēlos var būt fiksēti kadri sākot no dzīvniekiem, putniem un augu tuvplāniem līdz skaistiem dabasskatiem un prieka pilniem emociju mirkļiem u.c. Gaidām fotoattēlus no 1.maija līdz 2014.gada 31.oktobrim uz e-pastu . Sūtot bildes lūdzam norādīt autora
Carnikavas novadā ir iespēja doties izjādēs ar zirgiem zirgu audzētavā "Erceni", zirgu stallī "Ekvi", zirgu audzētavā "Ventas", zirgu audzētavā "Poči" vai ar Carnikavas jātnieku biedrību. Ceļotājiem tiek piedāvāti dažādi maršruti - jūras, ezeru un dabas parka "Piejūra" tuvumā. Profesionālājiem jātniekiem tiek
campsiteCarnikavas novada Tūrisma informācijas centrs aicina iedzīvotājus pieteikt vasaras naktsmītnes, ugunskuru vietas un teltsvietas ceļotājiem. Lūdzam iesūtīt informāciju par naktsmītnes iespējām uz e-pastu . Lūdzam norādīt adresi, piedāvātos pakalpojumus, istabas lielumu, gultasvietas, ērtības, e-pastu, telefonu, saziņas valodu, minimālo un maksimālo īres termiņu un vismaz 3 bildes.
31.maijā „Bērnu svētkos” aicinām piedalīties tirgotājus un atrakciju organizatorus, kas piedāvā produkciju un pakalpojumus bērnu auditorijai dažādās vecuma grupās. Aicinām rotaļlietu, saldumu, šokolādes, bērnu spēļu, cukurvates, piparkūku, bufetes, cepto kartupeļu u.c. tirgotājus.